Diesel Aditiv 60L Zobrazit větší

Diesel Aditiv 60L

Diesel Aditiv 60L

Nový produkt

5 738,30 Kč s DPH

Více informací

zlepšuje tekutost a filtrovatelnost nafty v zimě; zvyšuje cetanové číslo; zvyšuje výkon motoru; optimalizuje spalování; zmenšuje spotřebu paliva; udržuje čistotu vstřikovacích trysek a celého vstřikovacího systému, včetně preventivní ochrany od BIO složek používaných v PHM; dokonale chrání palivový systém před korozí; zvyšuje mazací schopnosti nafty; prodlužuje životnost vstřikovacího čerpadla a trysek; zmenšuje klepání motoru; zlepšuje studený start; potlačuje pěnění nafty; prodlužuje životnost nafty; celoročním užíváním zlepšuje ekonomiku provozu; ředění 1:1000 (1 l na 1000l nafty ).

Celoroční přípravek do paliv dieselových spalovacích motorů, který spolehlivě redukuje hluk, kouř a možnost selhání při startování. Zlepšuje tekutost a filtrovatelnost nafty při teplotách pod bodem mrazu. Potlačuje pěnění v palivovém systému. Chrání vstřikovací trysky před usazeninami. Sníží bod filtrovatelnosti (tzv. vylučování parafínu) až o 18°C. Optimální je celoroční použití, bez ohledu na roční období.

Návod na použití: Láhev před použitím důkladně protřepejte! Při manipulaci používejte gumové rukavice, nejezte, nepijte a nekuřte! Do palivové nádrže nalijte potřebné množství ( 50ml na cca 50 litrů nafty) dle tabulky Diesel aditiva vždy před tankováním. Dbejte na to aby při aplikaci přípravku byl veškerý tuhý parafín rozpuštěn a teplota paliva byla o 5°C vyšší než teplota vylučování parafinu. Mírné předávkování není na závadu.